Subpage header

Tradice a kvalita

 • zavazující tradice výroby
 • vysoká úroveň kvality
 • široká škála nabízených výrobků

O firmě

SEPARA spol. s r.o. je česká firma, založená v roce 1990. Naše společnost SEPARA spol. s r.o. dodává domovní čistírny odpadních vod v rozsahu od 4 do 600 ekvivalentních obyvatel, odlučovače ropných látek, odlučovače tuků, plastové nádrže různých tvarů i dle individuálních požadavků, plastové bazény a další hranaté i kruhové nádrže a výrobky z tuzemského i dováženého lineárního polypropylenu, vyráběné technologií běžnou v SRN či Rakousku. Všechny nádrže jsou použitelné i pro styk s agresivními látkami. Mezi nabízenými výrobky nechybí ani speciální program výrobků pro vinaře nebo neutralizační stanice, měrné šachty, vzduchotechnická potrubí, zastřešení bazénů a jiné výrobky, které jsou vyráběny podle přání zákazníků svařováním z polypropylenových desek nebo prvků.

 Výrazným způsobem se na obratu firmy podílí export našich výrobků, a to do těchto zemí: 

-          Rakouska, SRN, Francie, Belgie, Švédska, Slovenska, Slovinska, Chorvatska, Bosny, Estonska, Litvy, Polska


 • Perex

  Bazény a příslušenství

  Naše plastové bazény jsou díky svým užitným vlastnostem předurčeny pro široký okruh uživatelů. Lze je využívat jak pro odpočinek a zábavu, tak i pro sportovní činnost.

 • Perex

  Čistírny odpadních vod

  Nabízíme čistírny odpadních vod v rozsahu od 4 do 600 ekvivalentních obyvatel pro chaty, chalupy, rodinné domky, rekreační zařízení, hotely atd..

 • Perex

  Plastové nádrže

  K dalším výrobkům naší firmy z plastů patří plastové septiky různých tvarů - typové řady, tak septiky vyráběné na zakázku, sedimentační nádrže, plastové nádrže pro chemický, potravinářský průmysl.

 • Perex

  Odlučovače

  Nabízíme odlučovače tuků OTC a odlučovače ropných látek ORL. Odlučovače tuků slouží k zachycení neemulgovaných tuků a olejů odtékajících v odpadních vodách.

  Perex

 • Protipovodňové ochrany

  Realizujeme systémy pro ochranu oken, dveří, vrat a vjezdů do budov před povodněmi. Více..

Ke stažení

Pdf

Stáhněte si nabídku našich služeb a produktů v elektronickém formátu PDF. Stáhnout PDF