Slide 1

Léto jinak

Naše plastové bazény jsou díky svým užitným vlastnostem předurčeny pro široký okruh uživatelů. Lze je využívat jak pro odpočinek a zábavu, tak i pro sportovní činnost.
Slide 1

Bazény se skimmerem

Bazény dodáváme se závěsnou kartušovou filtrací nebo s různě výkonnými pískovými filtracemi podle kubatury bazénu. Součástí obvodu této filtrace je skimmer, potrubí a napouštěcí trysky.
Slide 1

Odlučovače

Nabízíme odlučovače tuků OTC a odlučovače ropných látek. Odlučovače tuků slouží k zachycení neemulgovaných tuků a olejů odtékajících v odpadních vodách.
Slide 1

Bazény s přelivovým žlábkem

Plastové bazény jsou velmi oblíbené pro svoji přijatelnou pořizovací cenu, vysokou užitnou hodnotu a trvanlivost. Množství spokojených uživatelů na území ČR, Slovenska, Rakouska a Německa je toho dokladem.
Slide 1

Bazén se zabudovanou filtrací

Máme pro Vás jednoduché řešení. Kompaktní typ bazénu, jednoduché zabudování.
Slide 1

Zastřešení bazénu - nízké provedení

Nabízíme několik modelů zastřešení. Zastřešení bazénů brání vniku UV záření, omezuje tak rozklad chlóru ve vodě a významně prodlužuje životnost bazénu.
Slide 1

Zakázková výroba

Nádrže, nádoby a jiné výrobky z plastů zhotovíme dle Vašich individuálních požadavků, případně dle Vaší technické dokumentace.
Slide 1

Zastřešení bazénu – vyšší provedení

Přestože lze zastřešení bazénu odsouvat, je vhodné do něj umístit dveře. Slouží zejména ke vstupu pod zastřešení v chladnějším nebo větrném počasí, kdy nechceme odjíždět s celým zastřešením.
Slide 1

Bazén se solární plachtou

Bazény jsou vždy vybaveny dle požadavků zákazníka.
Slide 1

Plastové nádrže

K dalším výrobkům naší firmy z plastů patří plastové septiky různých tvarů - typové řady, tak septiky vyráběné na zakázku, sedimentační nádrže, plastové nádrže pro chemický, potravinářský průmysL. Dále vyrábíme doplňující zařízení pro čistírny odpadních vod a to - měrné šachty, pískové filtry.
Slide 1

Zvolte si libovolný tvar

Naše bazény skýtají mnoho výhod oproti bazénům betonovým či foliovým. Jedná se především o trvanlivost použitých materiálů a možnost libovolné volby tvaru a příslušenství.
Slide 1

Bazény - vstup

Plastové bazény jsou dodávány v provedení s plastovým schodištěm nebo s nerezovými žebříky.
Slide 1

Čističky odpadních vod

Nabízíme čistírny odpadních vod v rozsahu od 4 do 1000 ekvivalentních obyvatel pro chaty, chalupy, rodinné domky, rekreační zařízení, hotely atd..
Slide 1

Bazény – materiál

Plastové bazény jsou vyrobeny z polypropylenu, stálobarevného, mrazuvzdorného a UV odolávajícího materiálu.

Homepage: Lavori eseguiti

Lavori eseguiti