Slide 1

Léto jinak

Naše plastové bazény jsou díky svým užitným vlastnostem předurčeny pro široký okruh uživatelů. Lze je využívat jak pro odpočinek a zábavu, tak i pro sportovní činnost.
Slide 1

Bazény se skimmerem

Bazény dodáváme se závěsnou kartušovou filtrací nebo s různě výkonnými pískovými filtracemi podle kubatury bazénu. Součástí obvodu této filtrace je skimmer, potrubí a napouštěcí trysky.
Slide 1

Odlučovače

Nabízíme odlučovače tuků OTC a odlučovače ropných látek. Odlučovače tuků slouží k zachycení neemulgovaných tuků a olejů odtékajících v odpadních vodách.
Slide 1

Bazény s přelivovým žlábkem

Plastové bazény jsou velmi oblíbené pro svoji přijatelnou pořizovací cenu, vysokou užitnou hodnotu a trvanlivost. Množství spokojených uživatelů na území ČR, Slovenska, Rakouska a Německa je toho dokladem.
Slide 1

Bazén se zabudovanou filtrací

Máme pro Vás jednoduché řešení. Kompaktní typ bazénu, jednoduché zabudování.
Slide 1

Zastřešení bazénu - nízké provedení

Nabízíme několik modelů zastřešení. Zastřešení bazénů brání vniku UV záření, omezuje tak rozklad chlóru ve vodě a významně prodlužuje životnost bazénu.
Slide 1

Zakázková výroba

Nádrže, nádoby a jiné výrobky z plastů zhotovíme dle Vašich individuálních požadavků, případně dle Vaší technické dokumentace.
Slide 1

Zastřešení bazénu – vyšší provedení

Přestože lze zastřešení bazénu odsouvat, je vhodné do něj umístit dveře. Slouží zejména ke vstupu pod zastřešení v chladnějším nebo větrném počasí, kdy nechceme odjíždět s celým zastřešením.
Slide 1

Bazén se solární plachtou

Bazény jsou vždy vybaveny dle požadavků zákazníka.
Slide 1

Plastové nádrže

K dalším výrobkům naší firmy z plastů patří plastové septiky různých tvarů - typové řady, tak septiky vyráběné na zakázku, sedimentační nádrže, plastové nádrže pro chemický, potravinářský průmysL. Dále vyrábíme doplňující zařízení pro čistírny odpadních vod a to - měrné šachty, pískové filtry.
Slide 1

Zvolte si libovolný tvar

Naše bazény skýtají mnoho výhod oproti bazénům betonovým či foliovým. Jedná se především o trvanlivost použitých materiálů a možnost libovolné volby tvaru a příslušenství.
Slide 1

Bazény - vstup

Plastové bazény jsou dodávány v provedení s plastovým schodištěm nebo s nerezovými žebříky.
Slide 1

Čističky odpadních vod

Nabízíme čistírny odpadních vod v rozsahu od 4 do 1000 ekvivalentních obyvatel pro chaty, chalupy, rodinné domky, rekreační zařízení, hotely atd..
Slide 1

Bazény – materiál

Plastové bazény jsou vyrobeny z polypropylenu, stálobarevného, mrazuvzdorného a UV odolávajícího materiálu.

Homepage: Chi siamo

Chi siamo

Benvenuti nel sito della ditta SEPARA. s.r.o. Localizzata in Repubblica ceca nella città di Brno. La nostra azienda SEPARA s.r.o. produce piscine di plastica, impianti interni di depurazione delle acque di scarico per equivalenti 400-600 persone, separatori di petrolio, separatori di grassi, vasche in plastica di varie forme e secondo le vostre esigenze individuali, piscine di plastica e altri serbatoi quadrati e circolari, prodotti in termoplasticia da interno o da importazione (polipropilene, polietilene) realizzati con tecnologia avanzata di paesi comparabili dell'UE.